Inżynier ds. Programowania Testów Automatycznych

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Dla naszego Klienta – Firmy specjalizującej się w budowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Możliwość wzięcia udziału w projekcie na min. 4-6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Zapoznanie ze środowiskiem B2B

Wymagania

Zakres obowiązków:
- Programowanie testów automatycznych w narzędziach Selenium i JBehave
- Konfigurowanie i efektywne eksploatowanie narzędzi procesu wytwórczego oprogramowania - Git, Artifactory, Maven, Jenkins, Sonar
- Wdrażanie dobrych wzorców projektowych w procesach automatycznego testowania i dostarczania
- Wytwarzanie skryptów i narzędzi automatyzacji czynności w procesie wytwarzania oprogramowania Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość Java i architektury aplikacji webowych JEE
- Znajomość metodyk testowych i umiejętność efektywnego ich wykorzystywania
- Doświadczenie w automatyzacji testów przy użyciu Selenium driver i jednego z frameworków do organizacji testów automatycznych
- Doświadczenie w pracy z narzędziami procesu wytwarzania oprogramowania – Artifactory, Jenkins, Maven, Git

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff