Testing Engineer/Tester Automatyczny 7000 - 10000 zł na rękę

RST IT
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2011 Rok założenia firmy

  • http://rst-it.com/en WWW

Język programowania

W RST Software House szukamy Testing Engineer do naszego zespołu we Wrocławiu. Pracujemy z zagranicznymi startupami - z klientami z Dubaju, USA, Niemiec, Anglii, Danii, Szwecji, Austrii, Szwajcarii. Oferta: http://bit.ly/2aJ2JKH
Miejsce pracy: Wrocław
Widełki: 7 000 - 11 000 na rękę, w zależności od doświadczenia + płatne urlopy nie tylko przy umowie o pracę, ale też przy B2B
Standard: 4 000 - 7 000
Senior: 7 500 - 11 000
Forma zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę
Niektóre nasze projekty: http://bit.ly/29MZmzX

CV można wysyłać na [email protected]

ZAPEWNIAMY:
Współpracę z klientami zagranicznymi z USA, Niemiec, Anglii, Danii, Szwecji, Austrii, Szwajcarii,
Pracę opartą o metodyki Agile na komputerach Apple Mac
Program Multisport Benefit System
Prywatną opiekę medyczną (Lux Med)
Dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji
Jasną ściężkę kariery
Elastyczne godziny pracy
Wyjścia integracyjne
Pyszną kawę w nieograniczonych ilościach
Pizzę i soki po każdym Demie
Płatne urlopy

Wymagania

TWOIMI ZADANIAMI BĘDĄ:
Przygotowywanie czytelnych testów akceptacji z wykorzystaniem Cucumber
Przeprowadzenie testów akceptacyjnych w Ruby z użyciem Calabash i innych bibliotek służących do automatyzacji testów
Projektowanie i utrzymywanie frameworku, który automatyzuje procesy, jakie wykonujemy na naszej głównej aplikacji
Analiza i dekompozycja złożonych części
naszego systemu i tworzenie strategii testowania
Współpraca z zespołem programistów

TO COŚ DLA CIEBIE, JEŚLI:
Znasz Ruby
Masz doświadczenie w pracy z Cucumber i xUnit
Umiesz pisać testy automatyczne
Bardzo dobrze znasz j. angielski

DUŻYM PLUSEM BĘDZIE:
Doświadczenie w używaniu Calabash

Jesteśmy otwarci na rozwój – także RAZEM z TOBĄ! Jeśli brak Ci jakiegokolwiek z powyższych
wymagać bądź umiejętności – skontaktuj się z nami mimo to! Upewnimy się, że znajdziesz
sposób na poprawienie swoich słabości.

Metodologia pracy

O RST IT

RST IT jest zespołem  profesjonalistów, składającym się z doświadczonych programistów, entuzjastów użyteczności, scrum masterów i product ownerów. Wierzymy, że pasja daje jakość, a jakość przekuwana jest przez nas w profesjonalizm.