FRONT-END DEVELOPER - BRANŻA GIER KOMPUTEROWYCH

CORE Services
Język programowania
Framework

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA
– Tworzenie responsywnych makiet na podstawie projektów Photoshop
– Rozwijanie aplikacji stworzonej przy użyciu AngularJS, RequireJS, SockJS
– Testowanie jednostkowe i integracyjne tworzonego kodu

OFERUJEMY
– Współpracę z jednym z największych serwisów sprzedaży gier online
– Umowę o pracę lub B2B
– Możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w tworzeniu dobrych jakościowo aplikacji
webowych
– Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
– Możliwości rozwoju: szkolenia, konferencje itp.
– Pracę w zgranym i kreatywnym zespole w przyjaznej atmosferze
– Spotkania integracyjne

Nie ustalamy widełek, ponieważ jesteśmy otwarci na oczekiwania kandydatów. :)

Wymagania

– Znajomość HTML5 i CSS3
– Znajomość praktyczna JavaScript i dobra znajomość frameworków np. jQuery
– Umiejętność cięcia layoutów w Photoshopie
– Doświadczenie w dostosowaniu stron do różnych przeglądarek
– Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, nie tylko stron internetowych
Mile widziane:
– Rozeznanie w branży gier komputerowych
– Opanowanie popularnych CMS'ów jak WordPress, Drupal itd.
– Znajomość architektury REST
– Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych np. PhoneGap
– Znajomość GIT
– Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem AngularJS, RequireJS, SockJS
– Doświadczenie i chęć programowania w innych językach np. Java, PHP

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.