PROGRAMISTA JAVA

CORE Services
Język programowania
Baza danych

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław OPIS STANOWISKA

• Tworzenie / projektowanie oprogramowania zgodnie z obowiązującymi standardami.
• Tworzenie dokumentacji technicznej.
• Analiza błędów programowych i ich wyprowadzanie .

OFERUJEMY

• Interesującą pracę w jednej z największych międzynarodowych grup finansowych.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
• Warunki pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu.

Nie ustalamy widełek, ponieważ jesteśmy otwarci na oczekiwania kandydatów. :)

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka prgoramowania Java.
• Znajomość budowy aplikacji web'owych.
• Znajomość JEE.
• Doświadczenie w budowaniu interfejsów graficznych.
• Znajomość Eclipse i SVN
• Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.
• Mile widziana znajomość JSF/Hibernate/EJB/GWT/Spring.
• Znajomość bazy danych Oracle, programowanie PL/SQL będzie dodatkowym atutem.
• Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu migracji danych.

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.