PROGRAMISTA ADOBE FLEX

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Programista AdobeFlex
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

  • prace analityczne,
  • tworzenie dokumentacji projektowej (opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie rozwiązań opartych o technologię Adobe Flex,
  • prace programistyczne w Adobe Flex,
  • testowanie, tworzenie scenariuszy testowych oraz dokumentowanie kodu.

OFERUJEMY

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia i kompetencji,
  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Nie ustalamy widełek, ponieważ jesteśmy otwarci na oczekiwania kandydatów. :)

Wymagania

  • znajomość Adobe Flex 4 (ActionScript 3), FlexUnit,
  • znajomość Web Services (zastosowanie już instniejących, jak również zdolność samodzielnego projektowania),
  • znajomość wzorców projektowych,
  • znajomość Parsley,
  • znajomość Cairngorm Persistence,
  • znajomość architektury REST,
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (tworzenie tabel bazy danych i relacji pomiędzy nimi),
  • mile widziana znajomość Java SE oraz Java EE.

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.