ANALITYK MONITORINGU BEZPIECZEŃSTWA

CORE Services
Narzędzia

Firma CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora finansowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Analityka Monitoringu Bezpieczeństwa

Opis stanowiska:

• Analiza zdarzeń i wykrytych nadużyć bezpieczeństwa IT za pomocą narzędzia SIEM (Security Information and Event Management),
• Wstępna identyfikacja potencjalnych incydentów bezpieczeństwa, wykrywanie fałszywych alarmów oraz usprawnianie systemu,
• Eskalacja oraz pomoc w działaniach naprawczych związanych z incydentami bezpieczeństwa.
Oferujemy:

• Długoterminową współpracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Nie ustalamy widełek, ponieważ jesteśmy otwarci na oczekiwania finansowe kandydatów. :)

Wymagania

• Znajomość działania sieci LAN/WLAN, zagadnień bezpiecznego wykorzystywania sieci,
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
• Gotowość do pracy zmianowej. MILE WIDZIANE:
• Doświadczenie w zakresie analizy protokołów sieciowych,
• Doświadczenie pracy w środowisku Linux/Unix, Windows,
• Praktyczna znajomość języka angielskiego.

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.