Junior Administrator | 2800 - 3500 brutto | Poznań

H88 S.A.

1 800 - 2 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

Narzędzia

H88 S.A. jest firmą hostingową zajmującą obecnie 3 miejsce na rynku. Po przejęciu kilku spółek obsługujemy obecnie około 100 000 klientów, ale naszym celem jest dwukrotne powiększenie tej liczby w ciągu kolejnych 2 lat. Cel ten chcemy osiągnąć zachowując kulturę naszej firmy, która ze względu na wielkości i strukturę na pewno już startupem nie jest, ale daleko nam do nadmiernej biurokracji i sformalizowania, dlatego sami siebie określamy jako "rodzinna korporacja". Jeśli chcesz stać się jej częścią, dołącz do nas jako:

Specjalista HelpDesk

Twoja zadania:

  • Diagnostyka problemów użytkowników hostingowych
  • Usuwanie problemów związanych m.in. z domenami, pocztą elektroniczną, stronami www, serwerami VPS/dedykowanymi
  • Ścisła współpraca z zespołem administratorów
  • Obsługa zgłoszeń klientów w systemie ticketowym i zgłoszeń telefonicznych
  • Wykonywanie przydzielonych zadań bieżących
  • Obsługa systemu CRM i innych powiązanych w procesie obsługi Klienta
Oczekujemy:

  • Znajomości zagadnień dotyczących hostingu
  • Łatwości w przyswajaniu wiedzy technicznej
  • Zainteresowania światem technologii i internetu
  • Komunikatywności i otwartość na kontakt z Klientami
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenia w pracy z Klientem
  • Zaangażowania

Mile widziane:

  • Umiejętność administrowania serwerami opartymi o system Linux
  • Wykonywanie prostych prac webmasterskich
  • Wcześniejsza styczność z panelem DirectAdmin
Oferujemy:

  • 2600 - 3500 PLN brutto
  • Umowę o pracę (okres próbny, później na czas nieokreślony)
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, kartę multisport, prywatną opiekę medyczną)
  • Możliwość uczestnictwa w branżowych szkoleniach oraz konferencjach
  • Wyjazdy integracyjne raz lub dwa razy do roku
  • Zgrany, szczery i gotowy do wsparcia w każdej chwili zespół

Metodologia pracy

O H88 S.A.

Jesteśmy innowacyjnym producentem drukarek 3D z międzynarodowymi ambicjami. W naszym zespole, składającym się z ponad 30 specjalistów, zawsze znajdzie się miejsce dla profesjonalistów, którzy chcą współtworzyć Omni3D, abyśmy stali się liderem w branży.