Inżynier Oprogramowania .NET,

Grupa Most Wanted!
Język programowania
Framework

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży nowych technologii, poszukujemy doświadczonych i dynamicznych Kandydatów na w/w stanowisko.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
• Prywatną opiekę medyczna dla pracowników i członków rodziny;
• Początkowo umowę o pracę na okres próbny 1 rok;
• Realną możliwość samodzielnego decydowania o kierunku rozwoju kompetencji zawodowych;
• Możliwość udziału w projektach realizowanych w placówkach zlokalizowanych w różnych regionach świata;
• Dofinansowanie do karty Multisport;
• Elastyczne godziny pracy;
• Firma jest zorientowana na prace zespołową, ceni sobie otwartość i zdrowe relacje w pracy;

Wymagania

Zakres obowiązków:
• Utrzymanie obecnie działających systemów informatycznych;
• Rozwijanie nowych systemów informatycznych;
• Rozwój i usprawnianie istniejących systemów pod względem architektury i implementacji;
• Wykrywanie i usuwanie problemów natury programistycznej i bazodanowej w istniejących systemach informatycznych;
• Uaktualnianie dokumentacji technicznej;
• Wsparcie użytkowników w zakresie automatyzacji procesów bazodanowych i raportowania;
• Rozwój nowych aplikacji w technologii .NET oraz baz danych. Wymagania:
• Przynajmniej 2-3 lata doświadczenia w pracy z projektami w .NET;
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
• Bardzo dobra znajomość C#, .NET;
• Znajomość programowania obiektowego;
• Co najmniej podstawowa znajomość Oracle SQL;
• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Zastosowanie najlepszych praktyk w programowaniu, dokumentacji i testach,
• Wysoka motywacja i umiejętność pracy w zespole,
• Zdolność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne,

Mile widziane:
• znajomość Essbase,
• znajomość Tableau