Web Administrator - PHP

Creative Center
Język programowania
Inne

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziesięciu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Obecnie dla naszego klienta – producenta i dystrybutora ekskluzywnej odzieży damskiej, który intensywnie rozwija sprzedaż w Polsce poszukujemy:

Web Administrator

Wymagania
• Doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu sklepu internetowego
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Wskazana znajomość języka programowania PHP, znajomość systemów klasy ERP
• Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
• Dyspozycyjność do odbywania zagranicznych szkoleń

Obowiązki
• Opieka techniczna nad sklepem internetowym firmy i stroną www
• Umieszczanie treści i grafik
• Bliska współpraca z działem marketingu i grafikami
• Dbałość o spójność i zintegrowanie działań zrówno w ramach sklepu on-line jaki całej strony internetowej
• Dbałość o terminowe zamieszczanie informacji

Oferujemy
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pełną wyzwań pracę