Programitsa BPM

G-force sp. z o.o.
Język programowania
Inne

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Programista BPM
Miasto: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer ref.: PBPM/Wro/2016
Zadania i wyzwania na stanowisku:

Udział w rozwoju i utrzymaniu architektury procesowej w organizacji
Implementacja procesów biznesowych w silniku IBM Business Process Manager
Dokumentowanie rozwiązań z wykorzystaniem notacji UML i BPMN
Tworzenie narzędzi pomocniczych, usprawniających rozwój oraz utrzymanie definicji procesów biznesowych

Od kandydatów oczekujemy:

Min. rocznego doświadczenia na stanowisku programisty
Znajomości zagadnień z obszaru procesów biznesowych
Doświadczenia w programowaniu w języku JavaScript
Praktycznej znajomości min. jednego z mechanizmów: BPEL, Workflow, środowiska Node.js, narzędzi Eclipse, GIT/SVN, języka SQL i technologii relacyjnych baz danych
Doświadczenia w programowaniu w jednym ze środowisk Java lub .Net
Znajomość notacji UML
Mile widziana znajomość notacji BPMN
Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziem IBM Business Process Manager lub odpowiednikami

Klient oferuje

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze implementacji procesów biznesowych
Pracę w komfortowych warunkach, przestrzeń i potrzebną do koncentracji ciszę
Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
Przyjazną atmosferę pracy
Wysokiej jakości narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy), regularnie wymieniane
Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny
Bony świąteczne dwa razy do roku

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku polskim