Starszy Programista PHP5, HTML, JS

Imagho Polska Sp. z o. o.

5 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2011 Rok założenia firmy

  • http://www.imagho.pl WWW

Baza danych
Framework

O nas: Tworzymy programy i systemy informatyczne. Koncentrujemy się na nowych technologiach i rynku on-line.
Niekonwencjonalne podejście do stawionych nam problemów zapewniło zaufanie ze strony klientów.
Pracujemy zawsze z myślą o przyszłości proponując solidne rozwiązania z długim terminem ważności.

Stanowisko: Starszy Programista PHP5, HTML, JS

Poszukujemy programisty z wieloletnim doświadczeniem, pasjonata, otwartego na świat człowieka,
który swoją osobowością wzbogaci nasz zespół.

Zadania:

• Głównym zadaniem będzie programowanie aplikacji internetowych
• Praca w niewielkim zespole ekspertów

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Możliwość pracy zdalnej
• Udział w światowych projektach z dużymi możliwościami rozwoju
samodzielną pracę z możliwością wprowadzenia własnych pomysłów
• Prywatną opiekę medyczną
• Miłą atmosferę pracy

Wynagrodzenie:

• Umowa o pracę: >= 5000 PLN netto z możliwością negocjacji

Uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres poczty elektronicznej kariera(małpa)imagho.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wymagania

Wymagania: • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w programowaniu serwisów/aplikacji internetowych
• Dobra znajomość programowania obiektowego w PHP5 i Java Script
• Dobra znajomość frameworku PHP Symfony 2.x + Doctrine/ORM, lub podobnych
• Dobra znajomość Angular.js i require.js
• Dobra znajomość relacyjnych, lub nie-relacyjnych baz danych (SQL, NoSQL)
• Dobra organizacja pracy i chęć rozwoju
• szczerość, rzetelność, lojalność

Mile widziane:

• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość obsługi serwerów Linux
• Znajomość nie-relacyjnych (obiektowych, temporalnych) baz danych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy

O Imagho Polska Sp. z o. o.

odkrywamy nowe horyzonty
Tworzymy programy i systemy informatyczne. Koncentrujemy się na nowych technologiach i rynku on-line.