WEB Developer

Advisory Group TEST Human Resources
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Advisory Group TEST Human Resources jest jedną z największych polskich firm specjalizujących się w konsultingu HR. Nasz zespół to ponad 50 pracowników oraz kilkunastu stałych współpracowników. Od 1991 wspieramy naszych Klientów wiedzą ekspercką i doświadczeniem projektowym w zakresie HRM. Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami i czołowymi polskimi firmami.

Obecnie do naszej centrali w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko WEB DEVELOPER.

Poznaj nas: https://youtu.be/C_9jcLraHdk

Wymagania

OBOWIĄZKI:
  • Tworzenie systemów wspierających procesy HR (rekrutacja, badania wynagrodzeń, oceny pracowników) i wewnętrznych aplikacji webowych
  • Rozwój serwisów internetowych firmy
  • Integrowanie istniejących systemów informatycznych

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka PHP
  • Dobra znajomość HTML, CSS, PHP Smarty
  • Dobra znajomość JavaScript, jQuery, jQuery UI
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, MS SQL Server)
  • Wysoka świadomość bezpieczeństwa aplikacji internetowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy
  • Comiesięczne wyjścia integracyjne
  • Praca na samodzielnym stanowisku

O Advisory Group TEST Human Resources

Jesteśmy konsultantami HR - partnerami międzynarodowych korporacji w Polsce i czołowych polskich przedsiębiorstw. Jako firma rekrutacyjna działamy od 1991 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10000 projektów z obszaru HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji rekrutacyjnych.

Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami i czołowymi polskimi firmami. Obecnie do naszej centrali w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko WEB DEVELOPER.