Java Full Stack Developer

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework

Opis oferty

Stanowisko: Full Stack Java Developer

Miejsce pracy: Kraków

Wynagrodzenie: do 12 000 pln netto B2B + VAT w zależności od doświadczenia

Firma z branży IT, poszukuję pracowników do zespołu pracującego głównie nad projektami z branży turystycznej (systemy IBE – Internet Booking Engine)

Firma pracuje nad systemem dla branży turystycznej dostarczającym oferty wynajęcia willi i apartamentów na zasadach B2B a więc dostarcza oferty przede wszystkim klientom korporacyjnym. W najbliższych planach jest otwarcie platformy dla klientów indywidualnych.

Na system składa się m.in. system web napisany w technologii Java

W planach jest wykonanie aplikacji mobilnych.

System hostowany jest w chmurze Azure.

Projekt zarządzany jest według podejścia SCRUM. W firmie odbywają się codziennie Stand- Up'y oraz prezentacja wyników pracy bezpośrednio klientowi w j. angielskim. W zespole są osoby odpowiedzialne również za pisanie testów automatycznych dzięki czemu łatwiej jest zadbać o stabilność kodu.

Obowiązki:

Projektowanie oraz pisanie kodu dla systemu web
Pisanie testów jednostkowych

Wymagania:

Po stronie serwera :
Doświadczenie jako programista Java
Znajomość Spring, Hibernate

Po stronie front-endu :
Znajomość i doświadczenie w pracy z HTML, CSS, Javascript

Pozostałe:
Co najmniej dwa lata doświadczenia komercyjnego
Dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
Podstawowa znajomość Linux
Znajomość zagadnień związanych z RESTful
Znajomość TDD, Agile

Oferta:
Praca w międzynarodowym zespole
Elastyczne godziny pracy
Laptop firmowy
Możliwość częściowej pracy zdalnej

W razie pytań bądź w celu aplikacji zapraszam:

Pozdrawiam
Anna Konieczka
Specjalista ds. Rekrutacji