UNITY Developer

Platige Image SA
  • Umowa o dzieło Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 1997 Rok założenia firmy

  • http://www.platige.com WWW

Język programowania
Inne

Do naszego zespołu GameDev w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

UNITY Developera

Oferujemy:
  • Pracę przy unikalnym projekcie na skalę światową
  • Pracę z pasjonatami Gier i Animacji
  • Pracę na najnowszych technologiach
  • Ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne)
  • +10 do własnego EGO
  • Benefity
  • Freak acceptation

Wyślij swoje CV o tu: [email protected]. W temacie wpisz: UnityDev Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Wymagania

Obowiązki:
  • Pisanie przejrzystego, testowalnego kodu w C#
  • Tworzenie dokumentacji własnego kodu
  • Implementacja rozbudowanych systemów gry w silniku Unity w oparciu o dokumentację projektową
  • Implementacja, debugowanie i usprawnianie podstawowych funkcjonalności gier
  • Współpraca z członkami zespołu, ekspertami innych dyscyplin
Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Około 2-letnie doświadczenie w pracy z Unity i C#
  • Doświadczenie w tworzeniu gier 2D/3D z użyciem Unity, C#, C++
  • Zrozumienie procesu tworzenia gier na systemy operacyjne iOS oraz Android
  • Tworzenie stabilnych systemów
  • Pasja
  • Umiejętność pracy samodzielniej i zespołowej
  • Umiejętność dostarczania rezultatu w określonym terminie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Oko do detalu
  • Zorientowanie na player experience
Mile widziane (jedno, lub wiele z poniższych):

  • Wydany tytuł na platformie iOS, Android lub Steam
  • Doświadczenie w tworzeniu pipeline'ów
  • Chęć do samodzielnego pogłębienia wiedzy z zakresu tworzenia gier 2D/3D

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • fejm
  • fun

O Platige Image SA

PROSTY. WYRAZISTY. SILNY I ZDECYDOWANY. PLATIGE
Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu cinematików do gier komputerowych, animacji 3D, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych na potrzeby spektakli teatralnych, reklam i filmów fabularnych. Studio zajmuje się również produkcją filmów animowanych i fabularnych.