Senior Java Developer

BetterSolutions

11 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia

Szukamy Senior Java Developera. Forma współpracy do wyboru, zależy nam na długoterminowej współpracy (nie szukamy tylko pod jeden, aktualny projekt).
Senior Java Developer będzie mieć realny wpływ na kierunek rozwoju projektu. Jego zadaniem będzie także zarządzanie małym zespołem programistów.

Wymagania

Twoimi zadaniami będą:
• Udział w procesie wytwarzania oprogramowania we współpracy z całym zespołem;
• Współodpowiedzialność za procesy i metodyki wytwarzania oprogramowania w firmie;
• Bycie mentorem dla młodszych programistów, który promuje i popiera stosowanie najlepszych praktyk, takich jak Agile;
• Identyfikowanie obszarów ryzyka w projektach oraz podejmowanie aktywnych działań zapobiegających sytuacjom krytycznym;

Wymagania:
• Duże doświadczenie w procesie tworzenia oprogramowania (od zbierania wymagań i wytyczania zaleceń technicznych, przez tworzenie architektury rozwiązań), dobra znajomość nowoczesnych platform tworzenia oprogramowania;
• 5+ lat doświadczenia w programowaniu w technologiach Java, dobra znajomość GIT, Maven, Spring, znajomość AWS, Hibernate;
• Mile widziana znajomość Javascript, Angular, React, SQL;
• Doświadczenie w pracy w środowisku Agile;
• Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów;
• Dobre zdolności komunikacyjne i znajomość języka angielskiego;

Uważamy, że warto u nas pracować, bo:
• oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (11.000-15.000 PLN przy umowie B2B);
• produktywnie działamy w obszarze R&D, dlatego realizujemy ciekawe i nowatorskie projekty;
• proponujemy atrakcyjne udogodnienia / benefity – m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, comiesięcznie zamawiane bony, budżet szkoleniowy, możliwość uczestnictwa w konferencjach, kursach, płatny urlop (do 26 dni);
• pracujemy w dobrze skomunikowanym miejscu – Olivia Business Centre (jeśli jednak wolisz, to możesz pracować zdalnie);
• mamy elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:00 a 10:00);
• pracujemy w przyjaznej atmosferze.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Szatnia rowerowa

O BetterSolutions

we make IT better
BetterSolutions jest firmą technologiczną z siedzibą w Gdańsku, która specjalizuje się w wytwarzaniu i implementacji wysokiej jakości systemów informatycznych. Naszą misją jest dynamiczny rozwój innowacji, które służą rozwojowi przedsiębiorstw w różnych dziedzinach gospodarki. Nasze systemy znajdują zastosowanie w rolnictwie, transporcie, logistyce, zarządzaniu i smart city. Działamy globalnie, realizując projekty komercyjne i badawczo-rozwojowe dla klientów i we współpracy z partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą.