Web Designer

PGB HR

Agencja Rekrutacyjna PGB HR, dla swojego stałego klienta – firmy realizującej usługi dla partnerów biznesowych, która oferuje pracę przy projektach na nawyższym szczeblu, poszukuje osoby na stanowisko: Web Designer
Lokalizacja: Warszawa

Wymagania

Opis Stanowiska:
۰ Projektowanie makiet stron, aplikacji mobilnych,
۰ Bliska współpraca z Project Ownerami i zespołem Projektowym oraz zespołem developerów,
۰ Tworzenie oraz uzupełnianie dokumentacji działania interfejsu użytkownika,
۰ Analiza wymagań klienta,
۰ Testowanie tworzonego oprogramowania. Wymagania:
۰ Doświadczenie w projektowaniu stron www (potwierdzone portfolio),
۰ Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator),
۰ Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole,
۰ Pełna samodzielność,
۰ Komunikatywność,
۰ Umiejętność rozwiązywania problemów,
۰ Pozytywne nastawienie do świata.

Dodatkowym atutem będzie:
۰ Znajomość Adobe Flash,
۰ Podstawowe znajomości HTML i PHP.

Oferujemy:
۰ Praca przy projektach na najwyższym szczeblu,
۰ Realizowanie projektów dla znanych klientów,
۰ Świętną atmosferę,
۰ Młody, doświadczony zespół,
۰ Tworzenie ciekawych rozwiązań,
۰ Sprzęt niezbędny do pracy,
۰ Atrakcyjne warunki zatrudnienia!