Programista stron internetowych (Wordpress)

PGB Human Resources
Język programowania
Framework
Inne

Agencja Personalna PGB HR obecnie dla swojego stalego klienta, start-apu z 10letnim doświadczeniem w branży e-commerce, poszukuje osoby na stanowisko: Programista stron internetowych (Wordpress) Miejsce pracy: Chorzów

Wymagania

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie szablonów do systemu WordPress na podstawie plików HTML i CSS
  • modyfikacja i utrzymanie istniejących wdrożeń
  • instalacja i konfiguracja wtyczek
  • publikacja gotowych stron internetowych
Wymagania:

  • znajomość systemu CMS WordPress
  • znajomość języka PHP w stopniu wystarczającym do tworzenia szablonów
  • znajomość HTML i CSS na poziomie średnio zaawansowanym
  • mile widziana znajomość wtyczki ACF do WordPressa
Klient oferuje:

  • prace w dynamicznym, kreatywnym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • nieformalną kulturę organizacyjną
  • wsparcie mentorów
  • przyjazny personel i przyjemne środowisko pracy
  • ogromne możliwości samorozwoju