Programista PHP

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Miejsce pracy: zdalnie
Zarobki: 3000-7000 zł netto
Forma współpracy: B2B, umowa o dzieło
Wielkość: ½, ¾ lub cały etat

Opis stanowiska:
Poszukujemy programistów PHP, którzy mogą pomóc na cały etat i przy dorywczych pracach. Projekty tworzymy głównie na laravelu lub symfony. Współpraca 100% zdalna.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość PHP + OOP
- Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL i optymalizacji zapytań SQL
- Znajomość systemu kontroli wersji GIT
- Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie czytania dokumentacji technicznych
- Znajomość HTML/CSS/Bootstrap/JavaScript
- Umiejętność organizacji własnej pracy oraz samodzielność
-Umiejętność tworzenia kodu dobrej jakości oraz znajomość wzorca MVC

CV z krótką informacją o wykonanych projektach prześlij na adres: [email protected]

W przesłanym CV wpisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 Poz. 883, z późn. zm.)".

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.