Młodszy Programista VBA

Astek Polska

2 000 - 3 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

Jesteśmy częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT. Naszymi Klientami są liderzy z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki. Na rynku Polskim działamy nieprzerwanie od roku 2007 i obecnie zatrudniamy ponad 300 doświadczonych specjalistów, którzy pracują przy projektach w Polsce oraz za granicą. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pracownika oraz innowacyjne projekty, które realizujemy na rzecz naszych Klientów.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy programista VBA

Opis stanowiska:

  • Rozwój oraz wsparcie aplikacji przy użyciu języka programowania VBA

Wymagania

  • Umiejętność programowania VBA
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS Access
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziani studenci informatyki oraz kierunków pokrewnych

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze pół etatu
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)