Specjalista ds. sieci bezprzewodowych [Warszawa]

Sales For

Opis oferty

Specjalista ds. sieci bezprzewodowych
Nr Ref.: SSB/W/93/2016
Miejsce Pracy: Warszawa SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest jeden z prężnie działających operatorów i integratorów usług teleinformatycznych dla klientów biznesowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sieci bezprzewodowych.

Obowiązki:
Projektowanie rozwiązań w zakresie budowy bezprzewodowych sieci teleinformatycznych,
Administracja szkieletem sieci WiFi opartej o sprzęt Mikrotik,
Diagnozowanie problemów i awarii sieci,
Nadzór nad pracami inwestycyjnymi oraz terminami ich wykonania.

Wymagania:
Preferowane wykształcenie: wyższe,
Doświadczenia w zakresie utrzymania sieci teleinformatycznych, w szczególności bezprzewodowych zbudowany na sprzęcie Mikrotik - wymóg konieczny,
Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu IP, TCP, Ethernet, WiFi,
Znajomość teoretyczna i/lub praktyczna zagadnień związanych z budową sieci optycznych, miedzianych i/lub radiowych (2,4/5GHz),
Dobra znajomość języka angielskiego (zrozumienie dokumentacji technicznej),
Umiejętność współpracy w zespole,
Sumienność, dokładność, samodzielność i zaangażowanie,
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Pracę w doświadczonym zespole,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
Dodatkowe benefity.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr ref.: SSB/W/93/2016

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).