Starszy programista Java - Warszawa

Experis IT
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Experis to światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach IT, inżynieria i finanse, który powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz ElanIT. Firma zapewnia klientom kompetencje, których potrzebują do rozwoju swoich organizacji, a kandydatom indywidualną ścieżkę kariery i profesjonalne wsparcie. Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia firmom niezbędnych specjalistów i kadrę zarządzającą w obszarach: IT, inżynieria oraz finanse. Firma specjalizuje się również w dostarczaniu rozwiązań projektowych, które pozwalają klientom przyspieszać rozwój i optymalizować koszty prowadzonej działalności.

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego Klienta - skandynawskiej firmy IT działającej w obszarach Automotive, Telecom R&D oraz Digital. Nasz klient prowadzi innowacyjne projekty w sektorze przemysłowym (IoT) dostarczając dedykowane rozwiązania IT klientom z całego świata. Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko Starszy Programista Java do Warszawy na 4-miesięczny kontrakt z opcją przedłużenia.

Oferujemy:

• Pracę w kilkuosobowych zespołach w środowisku Agile (SCRUM),
• Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
• Pracę w elastycznych godzinach,
• Budżet szkoleniowy (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje zagraniczne i krajowe),
• Wymianę wiedzy i doświadczeń,
• Wsparcie inicjatyw naszych pracowników (warsztaty, projekty, innowacje),
• Team Building (wspólne wyjazdy, wyjścia, pikniki, wycieczki rowerowe, turnieje sportowe, IT Orient),
• Benefity płacowe (nagrody kwartalne) i pozapłacowe (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe).

Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :

• Minimum 4 lat doświadczenia,
• Wiedza oraz praktyczna znajomość języka Java w tym dobra znajomość frameworków oraz bibliotek takich jak: Spring, Hibernate, JPA, JSP itp.,
• Znajomość UML oraz SQL
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

• Tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla światowego lidera rynku automotive,
• Projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji wielowarstwowych w oparciu o Java/JEE,
• Tworzenie, modelowanie i konfigurowanie architektury systemu,
• Analiza, modyfikowanie i tworzenie kodu źródłowego programów,
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Masz pytania?
Pisz na [email protected] lub dzwoń na +48668869475