Gdańsk - Senior .Net Developer

  • Umowa o pracę Umowa

Firma Diverse Consulting Group dla jednego ze swoich klientów szuka chętnych osób do pracy na stanowisku Senior .Net Developer. Miejsce pracy - Gdańsk

Obowiązki:
- projektowanie i programowanie rozwiązań,
- utrzymanie oraz tworzenie nowych systemów informatycznych,
- diagnoza i rozwiązywanie problemów technicznych,
- prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
- doskonała znajomość technologii .Net (ASP.Net, MVC, EF),
- znajomość zagadnień związanych z tworzeniem wysokodostępnych aplikacji web,
- doświadczenie z NHibernate, Angular, Agile, TypeScript, Y-SQ, SignaIR, Jira, TeamCity,
- doświadczenie komercyjne (2-5 lat),
- angielski pozwalający zrozumieć dokumentację techniczną,

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie B2B,
- dużą samodzielność i decyzjność,
- wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia (od 10 do 13 tysięcy na fakturze).

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: [email protected]