PHP Team Leader – Senior Developer - Gdańsk

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w różnych obszarach branży interaktywnej poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: PHP Team Leader – Senior Developer - Gdańsk

Oferujemy:

- forma zatrudnienia umowa o pracę lub B2B
- pakiet medyczny
- wynagrodzenie od 4000 – 70000 zł/netto
- pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „PHP Team Leader Gdańsk"

Wymagania

Zakres obowiązków: - nadzór techniczny nad procesem wytwórczym aplikacji WWW/PHP,
- dobór narzędzi i podejmowanie decyzji architektonicznych dotyczących nowych systemów,
- współtworzenie aplikacji Web, integracja z systemami zewnętrznymi,
- nadzór nad zespołem programistów.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu systemów w technologii PHP/MySQL lub PostgreSQL.
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- znajomość PHP, JavaScript, SQL oraz technologii relacyjnych baz danych (PostrgreSQL i MySQL)
- praca z git/GitHub
- doświadczenie w pracy z systemem zarządzania projektami (Active Collab, JIRA)

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff