Projektant-Programista . NET/C#

Connectis

70 - 80 zł netto

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Opis stanowiska
• Projektowanie i wytwarzanie nowatorskiego oprogramowania w oparciu o platformę .NET wykorzystując język C#
• Udział w delegacjach służbowych - głównie zagranicznych (Niemcy)

Wymagania

Wymagania

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość platformy .NET oraz języka C#
• Bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio
• Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL)
• Dobra znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego
• Gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec i innych krajów
• Kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Elastyczne formy współpracy

Metodologia pracy

O Connectis

Outsourcing People
Connectis_ to 200 specjalistów IT pracujących w Polsce oraz 14 krajach w Europie. Z NAMI masz dostęp do specjalistów gotowych do pracy projektowej od zaraz.
W obecnym świecie kluczową rolę odgrywa dostęp do kompetentnych Specjalistów zamiast utrzymywania ich na stałe. Jesteśmy Connectis_ łączenie Specjalistów z Klientami to nasza specjalizacja. Oferujemy outsourcing funkcji pracowniczej oraz zarządzanie dostępem do pożądanych Specjalistów. Zamiast wielu umów o pracę – jedna umowa B2B i jedna miesięczna faktura.

Powstaliśmy, by dać odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na kompetencje w obszarze IT. Z nami masz błyskawiczny dostęp do najlepszych i sprawdzonych Specjalistów. W naszej "chmurze" mamy 38 000 starannie zweryfikowanych Specjalistów, z których w ciągu 24 godzin stworzymy dla Ciebie odpowiedni zespół. Może on zacząć pracować dla Ciebie choćby od jutra.

Pracujemy zarówno dla dużych korporacji z listy Central Europe TOP 500 firmy Deloitte, jak i dla mniejszych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w branżach: IT, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, bankowości, energetyce, farmaceutycznej i mediach. Nasze hasło to "Outsourcing People".