Ruby on Rails/ DevOps developer - 100% zdalnie

New-Invest

8 000 - 14 500 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework

Opis oferty

PILNIE POSZUKIWANY :

Ruby on Rails Developer / DevOps Miejsce pracy: 100% praca zdalna
Wynagrodzenie: 8000- 14 500 zł netto B2B

Poszukujemy osoby, która dołączy do doświadczonego zespołu developerów i wraz z nimi będzie współtworzyć aplikacje internetowe dla różnorodnych Klientów. Pracownik będzie pracował nad większymi, długoterminowymi projektami oraz nad innowacyjnymi produktami firmy.

Klient oferuje:
• możliwość współpracy z doświadczonymi programistami, którzy uwielbiają swoją pracę i wiedzą jak z niej czerpać przyjemność
• tworzenie projektów o różnorodnej tematyce
• płatny urlop
• pracę w 100% zdalną
• jeśli jest taka możliwość - wspólne lunche i sporadyczne spotkania w całym gronie
• pracę bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
• pakiet Multisport
• opiekę medyczną
• bezpłatne szkolenia i kursy
• sprzęt (MacBook Pro)

Wymagania

Obowiązki:
• współpraca z zespołem kilku developerów bądź w razie potrzeby samodzielna praca przy projekcie
• tworzenie aplikacji internetowych o różnorodnej tematyce, kierując się zapotrzebowaniem Klienta

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość Ruby on Rails i zainteresowanie DevOpsem (bądź odwrotnie – DevOps zainteresowany RoR)
Znajomość bądź chęć poznania:
• Ansible,
• Chef,
• Stack AWS (Opsworks, Elastic Beanstalk),
• Heroku (np. skalowanie, dobór dyno oraz konfigurację ustawień Rails czy Sidekiq, dla zminimalizowania kosztów),
• konfiguracja serwerów opartych o Linux

Wszystkich zainteresowanych kandydatów zapraszam do aplikacji , bądź bezpośredniego kontaktu: [email protected]