Programmer Analyst - C

HRK S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w zespole profesjonalistów
  • stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze
  • szeroki pakiet benefitów
  • doskonałą atmosferę i partnerskie relacje

Wymagania

Zadania:
  • udział w zarządzaniu cyklem życia systemu informatycznego (m.in. tworzenie nowych funkcji, tworzenie dokumentacji produktowej, raportowanie statusu oraz zatrządzanie ryzykiem)
  • przeprowadzanie analizy i rozwiązywanie problemów zgłaszanych po stronie Klienta
  • aktywne poszukiwanie ulepszeń w procesie rozwoju
  • przestrzeganie najlepszych praktyk programowania/kodowania ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo i jakość
  • pełna odpowiedzialność za powierzone zadania
Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w języku C w środowisku UNIX/LINUX
  • umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym