Analityk - Programista Testów Automatycznych

AXA DIRECT SOLUTIONS

od 5 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Opis oferty

Nasza oferta:

< możliwość wykorzystywania jęz. angielskiego w swojej pracy już od pierwszego dnia

< możliwość dalszego rozwoju w obszarze automatyzacji testów poprzez udział w nowych projektach

< praca w kameralnym zespole w przyjaznej atmosferze

< atrakcyjne wynagrodzenie (od ok. 5000 netto w zależności od doświadczenia), umowa o pracę i duży pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, Multisport, dodatkowe zajęcia z jęz. angielskiego, szkolenia, dodatkowy pakiet benefitów wspierający dzieci pracowników

< czas spędzany nie tylko na rozwoju umiejętności technicznych, ale i przyjemnościach (pojedynki na Xbox, regularna gra w piłkę nożną lub tenisa, wspólne wyjścia integracyjne, itp)

< elastyczne godziny pracy

Wymagania

Twoje zadania:

< tworzenie frameworka wspomagającego testy automatyczne przy wykorzystaniu technologii .net

< tworzenie testów automatycznych

< projektowanie przypadków i scenariuszy testowych

< definiowanie raportów błędów oraz ich analiza

< codzienna współpraca z programistami i testerami manualnymi w ramach realizowanych międzynarodowych projektów

Nasze wymagania:

< bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na pracę w międzynarodowym zespole na co dzień

< ok. 2 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania (w tym w automatyzacji testów)

< umiejętność programowania w języku obiektowym (preferowany C#)

< umiejętność tworzenia zapytań SQL

< mile widziana znajomość narzędzi do testowania np: Selenium

< wyższe wykształcenie informatyczne (lub pokrewne) lub w trakcie studiów

< inne: samodzielność i inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy w grupie, analityczne podejście oraz nastawienie na jakość i cel

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie dla dzieci pracowników

O AXA DIRECT SOLUTIONS

Zaprogramuj się na sukces w IT
Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby spółek AXA, działających w modelu Direct w branzy ubezpieczeniowej w Europie.
Zatrudniamy m.in. programistów .net i testerów automatycznych, którzy wspólnie pracują przy międzynarodowych projektach.