Analityk Testów

AXA DIRECT SOLUTIONS
Narzędzia

Opis oferty

- możliwość pracy w języku angielskim na co dzień

- możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się organizacji

- interesująca i ambitna praca w międzynarodowym środowisku

- duża samodzielność w działaniu

- przyjazna atmosfera i dobre warunki pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie i benefity

- umowa o pracę

Wymagania

Zakres obowiązków:

- projektowanie i wykonywanie przypadków i scenariuszy testowych

- raportowanie błędów oraz nadzór nad ich poprawianiem i retestami

- automatyzacja testów manualnych

- tworzenie planów testów oraz nadzór nad ich realizacją

- współpraca z klientem biznesowym oraz innymi osobami z obszaru IT w UK

Nasze wymagania:

- doskonała znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę bezpośrednio z osobami po stronie biznesu i IT w UK

- min. 1-2 lata doświadczenia na stanowisku Testera

- doświadczenie w projektowaniu przypadków testowych

- umiejętność pracy w środowisku rozproszonym i/lub Agile

- inne umiejętności: nastawienie na jakość, analityczne myślenie, dobra organizacja pracy, proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań, umiejętność pracy w zespole

- certyfikat ISTQB dodatkowym atutem - mile widziane: znajomość podstaw HTML, znajomość podstaw SQL, znajomość branży ubezpieczeniowej, znajomość narzędzi do automatyzacji testów np. Selenium, QTP

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie dla dzieci pracowników

O AXA DIRECT SOLUTIONS

Zaprogramuj się na sukces w IT
Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby spółek AXA, działających w modelu Direct w branzy ubezpieczeniowej w Europie.
Zatrudniamy m.in. programistów .net i testerów automatycznych, którzy wspólnie pracują przy międzynarodowych projektach.