Programista Cobol

NBC Sp. z o.o.

10 000 - 13 000 zł netto

Baza danych

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Programista Cobol

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
• Programowanie w języku Cobol,
• Utrzymanie i rozwój oprogramowania (system bilingowy), w późniejszym czasie migracja danych do nowego systemu.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość baz danych SQL,
• Znajomość języka programowania Cobol.

Oferujemy:
• Możliwość udziału w projekcie dla firmy telekomunikacyjnej,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,
• Możliwość długotrwałej współpracy.

Osoby zainteresowane dalszymi szczegółami zapraszam do kontaktu.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy