Programista ASP.NET, C#

AJ Consulting
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Firma rekrutacyjna AJ Consulting poszukuje specjalistów z dziedziny programowania w Warszawie.

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy:
• Praca na podstawie umowy na czas nieokreślony
• Możliwość pracy zdalnej
• Biuro na terenie Warszawy
• Praca w szybko rozwijającej się firmie oferującej innowacyjne rozwiązania
• Zlenienie dotyczy również studentów ostatnich lat studiów kierunków informatycznych.

Oferowana praca to stanowisko programisty w kilkuosobowym zespole tworzącym i rozwijającym aplikacje webowe oraz desktopowe w technologii ASP.NET

Wymagania

Wymagana znajomość:

• zasad programowania obiektowego
• technologii .NET oraz języka C#
• technologii webowych w tym HTML, XML, ASP.NET
• baz danych MS-SQL oraz języka T-SQL
• języka angielskiego - rozumienie dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków

• Projektowanie nowych rozwiązań: aplikacje webowe oraz desktopowe w technologii ASP.NET
• Tworzenie innowacyjnego rozwiązania.
• Międzynarodowe środowisko pracy.

Metodologia pracy

O AJ Consulting

For People, With People
Headhunting