System Engineer

SoInteractive

do 6 000 zł netto

Narzędzia
Inne

Życie na krawędzi nie jest Ci straszne? Nie są Ci obce zagadnienie programowania, testowania, usprawnianie funkcjonalności i wsparcie? Dołącz do nas i uczestnicz w procesie powstawania produktu od początku do końca!

Wymagania

Twoje zadania:
  • Przygotowanie usług zgodnie z posiadaną przez siebie wiedzą z zakresu sieci komputerowych, skalowania
  • Utrzymanie oraz bieżący monitoring usług
  • Zapewnianie ciągłości procesu Continuous Integration oraz Continuous Delivery w rozwijanych przez nas produktach i usługach
Wymagania:
  • Znajomość środowiska Linux (preferowany Ubuntu, Debian lub CentOS)
  • Podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
Mile widziane:
  • Znajomość systemu Docker
  • Znajomość narzędzi Ansible
  • Znajomość metodologii Agile/SCRUM
Jak pracujemy?
Poszczególne mikroserwisy naszego systemu rozwijane są na wielu płaszczyznach i w różnych technologiach. Scala trzyma pieczę nad rozproszonym systemem przetwarzania eventów (przy współpracy z RabbitMQ, MongoDB, Akka, oraz Play!). Językiem JavaScript posługujemy się zarówno na front-endzie (AngularJS, HTML5, CSS3) jak i na back-endzie, gdzie służy jako medium reaktywnych skryptów. W procesie Continuous Integration oraz Continuous Delivery wspomagamy się Jenkinsem oraz Dockerem. Ponadto przykładamy bardzo dużą wagę do jakości kodu, zrozumienia realizowanych zadań, komunikacji w zespole oraz automatyzacji procesów.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kompleks sportowy (siłownia, basen, sauna)
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Słodkości w każdy piątek
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pokój gier
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

O SoInteractive

Engagement Driven Lab
Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu nowych technologii i kreacji. Łączymy know-how w dziedzinie grywalizacji z najnowszymi narzędziami, tworząc rozwiązania B2B, B2C i B2E, które budują zaangażowanie użytkowników na całym świecie. Za pomocą mechanizmów gier i Internet of Things dostarczamy produkty pozwalające na budowę motywacji, zmianę ludzkich zachowań czy efektywne zarządzanie czasem. Wiedza z zakresu programowania, testowania, user experience, grafiki, zarządzania projektami i koncepcji kreatywnych pozwala nam tworzyć projekty dla największych marek z Europy, Azji oraz obu Ameryk.