Technical Team Lead / Senior Ruby on Rails Programmer

8 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Narzędzia

Lobo to międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się agencja doradztwa personalnego tworzona
przez zespół profesjonalistów (nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 7502). Aktualnie dla naszego klienta, prestiżowej firmy programistycznej tworzącej aplikacje webowe w Ruby on Rails oraz aplikacje mobilne na
platformę iOS, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technical Team Lead / Senior Ruby on Rails Programmer

miejsce pracy: Białystok

Jeśli:
- masz doświadczenia z Ruby i frameworkiem Ruby on Rails
- piszesz ładny kod i jesteś przekonany o słuszności pisania testów
- jesteś osobą pełną entuzjazmu
- chcesz się uczyć nowych rzeczy
- znasz język angielski

To my oferujemy Ci:

pracę w zgranym i doświadczonym zespole
ciekawe projekty dla klientów z USA i Europy Zachodniej,
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 8-10 tys,
kontakt z najnowszymi technologiami i możliwość dalszego rozwoju,
dowolną formę współpracy,
pracę w naszym biurze w Białymstoku, jednocześnie jesteśmy elastyczni i otwarci na pracę zdalną.

Obowiązki:Kierowanie pracą całego zespołu w Białymstoku (obecnie liczy 2 osoby)

Osoby zainteresowane powyższą propozycją pracy bardzo proszę o przesłanie CV na adres [email protected]