QA Engineer - automatyzacja testów

Grafton recruitment
Narzędzia

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży IT, dla której prowadzimy obecnie proce rekrutacji na stanowisko QA Engineer.

Wymagania

Zakres obowiązków:

- współpraca z project managerami, developerami oraz pozostałymi zespołami w zakresie zaplanowania testów stron internetowych oraz aplikacji mobilnych w celu uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego
- analiza istniejącej oraz tworzenie nowej dokumentacji technicznej
- monitoring oraz korekta obecnych działań w zakresie testowania
- proponowanie działań usprawniających

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku testera - przynajmniej roczne
- dobra znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pracy z narzędziami do automatycznego testowania
- mile widziana znajomość narzędzi: Selenium, JMeter etc. oraz continuous integration tools

Korzyści:

- ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
- możliwość poznania najnowszych technologii
- prywatna opieka medyczna
- elastyczny czas pracy
- karta multisport
- cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników