IT Network Operations Engineer/Warszawa/UoP/pełny etat/

ZeroChaos Sp. z o.o.

ZeroChaos dla swojego międzynarodowego Klienta (branża paliwowa) poszukuje do Warszawy kandydatów na stanowisko: IT Network Operations Engineer.

Osoby, które obejmą to stanowisko dołączą do międzynarodowego zespołu (część zespołu znajduje się w Ameryce Płn. i Kanadzie) i będą odpowiedzialne za rozwiązywania różnego rodzaju problemów z siecią i wdrażaniu nowych rozwiązań opartych na standardowych wzorach. Jest to druga linia.

Klient oferuje:

- umowę o pracę na czas nieokreślony;

- dogodną lokalizację biura w Warszawie;

- program bonusowy;

- bezpłatną opiekę medyczną;

- bezpłatne ubezpieczenie NNW ważne na cały świat i 24 godziny na dobę,;

- dopłatę do nauki języka angielskiego;

- możliwość doszkalania się i robienia certyfikatów;

- dopłatę do różnych form aktywności fizycznej;

- program rabatowy na wybrane produkty;

- atrakcyjne wynagorzenie.

Wymagania

Obowiązki:

- implementacja i rozwiązywanie problemów z siecią LAN, Wi-Fi i VPN zbudowanych w oparciu o platformy Cisco i sprzęt Aruba Networks (HP)

- obsługa i rozwiązywanie różnego rodzaju problemów związanych z siecią WAN opartych na DSL, sieci komórkowej 3G/4G, bezprzewodowej i innych;

- rozwiązywanie problemów/incydentów związanych z sieciami i systemami sieciowymi w sposób terminowy, zgodnie z ustalonymi procedurami koordynowanymi z wielu stron.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość, zarówno w teorii i praktyce, podstawowych pojęć sieciowych - technologie WAN, switching, routing, VPN, infrastruktury fizycznej (okablowanie, zasilacze itp), natężenie ruchu w sieci i inne. Zaawansowana znajomość technologii, takich jak dynamiczne protokoły routingu będzie zaletą.

- doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywanie problemów, incydentów zdalnie bez możliwości zobaczenia sprzętu, kabli lub osób zaangażowanych - przez telefon, udostępniony ekran lub inne środki komunikacji. Wyjaśnienie kwestii technicznych osobom niepowiązanym z IT w jasny i zwięzły sposób.

- min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego w obsłudze i utrzymaniu urządzeń sieciowych bazujących na rozwiązaniach Cisco i sprzęcie Aruba w dużych środowiskach korporacyjnych.

- doświadczenie w zakresie metodyki ITIL lub zasad i procesów ITSM;

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

- zaletą jest znajomość języka francuskiego (nie jest to wymóg konieczny);

- posiadanie certyfikatu Cisco CCNA lub pokrewnego.