PHP Developer

G-force sp. z o.o.
Język programowania

Miasto: Wrocław
Region: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław, ścisłe centrum Poszukujemy PHP Developera dla agencji kreatywnej działającej w branży e-commerce, projektującej i wdrażającej profesjonalne rozwiązania dla biznesu na styku offline i online.

Zadania:
- wdrażanie sklepów internetowych w oparciu o platformę Magento
- opracowywanie dokumentacji tworzonego oprogramowania,
- dbanie o jakość kodu i poprawne działanie aplikacji

Wymagania:
- min. Rok praktycznego doświadczenia w PHP5,
- znajomość języków CSS, HTML, JavaScript (min. podstawy),
- znajomość GIT,
- mile widziana praktyczne doświadczenie w integracji systemów informatycznych z platformą Magento,
- mile widziane znajomość jQuery, Less, RWD, PrototypeJS,
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub B2B
- możliwości awansu
- pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
- elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
- szkolenia, certyfikacje