Mobile Developer / PRACA w Centrum Krakowa

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

Firma: Start-up, którego misją jest stworzenie i ciągłe rozwijanie nowoczesnego narzędzia do przechowywania danych, oraz zarządzania nimi.
Chcemy, aby do naszego zespołu dołączył:

Mobile Developer
Miejsce pracy: Kraków (Centrum)
Ilość wakatów: 2
Wynagrodzenie: 9000 – 11000 PLN brutto (do negocjacji)
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz Zadania na tym stanowisku:

Programista odpowiedzialny będzie między innymi za realizowanie zadań dotyczących aplikacji wykorzystywanej do zarządzania, przechowywania i udostępniania danych. Na przykład zaprojektowanie, zaprogramowanie i implementacja modułu komunikacji (szczegóły na spotkaniu rekrutacyjnym).

Dla Pracownika:

• szkolenia i kursy, dzięki którym Pracownik nieustannie zgłębia wiedzę i rozwija kompetencje
• wachlarz benefitów (min. opieka medyczna)
• samodzielne zadania, które pozwalają Pracownikowi na realizowanie własnych pomysłów
• praca z Klientami będącymi liderami na rynku polskim i międzynarodowym
• stabilne warunki zatrudnienia (B2B z prawem do urlopu)

Wymagania

Oczekujemy: • znajomości iOS (Swift), Android i Windows 10 Mobile
• doświadczenia w tworzeniu aplikacji wielowątkowych
• znajomości podstawowych struktur danych ( STL lub Qt ) oraz złożoności
obliczeniowej
• doświadczenia w projektowaniu GUI z użyciem Qt5 Widgets
• bardzo dobrej znajomości zagadnień sieciowych oraz kompilacji skrośnej
• umiejętności posługiwania się j. angielskim w stopniu komunikatywnym- umiejętności posługiwania się j. angielskim w stopniu komunikatywnym

Jeżeli zainteresowała Cię nasza propozycja, nie czekaj i nadeślij swoje CV: [email protected]

Metodologia pracy

O New-Invest

Szukamy Pracownika do naszego zespołu Programistów :)

Stanowisko: Programista C++

Miejsce pracy: Katowice

Wynagrodzenie: 7500 PLN netto – Umowa o Pracę

                                              9400 - 9650 PLN netto – B2B

Klient: nowoczesna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw z różnych branż.

-           przy B2B – 26 dni płatnego urlopu

-           pracę w międzynarodowym środowisku

-           udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności Pracownika

-           imprezy sportowe, wyjazdy integracyjne

Wymagania:

-           biegła znajomość C++

-           doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych

-           znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle)

Zadania na tym stanowisku to między innymi:

-           tworzenie oraz implementacja oprogramowania w C++

-           rozwój aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem

-           testowanie oprogramowania

-           korzystanie z relacyjnych baz danych, SQL

[email protected]