Java Developer - Cypr (Limassol)

New-Invest

17 000 - 27 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Opis oferty

Poszukiwany: Java Developer

Miejsce pracy: Limassol, Cypr Klient: Firma będąca liderem branży inwestycyjnej z siedzibą na Cyprze, Węgrzech oraz w Grecji. Istnieje na rynku od 2009 roku i zatrudnia ponad 150 specjalistów.

Co oferujemy?
• Wynagrodzenie min 17000 PLN netto wzwyż + pakiet relokacyjny 2000 euro
• Doskonałe środowisko pracy
• Programy rozwojowe i szkoleniowe
• Atrakcyjny pakiet : Wynagrodzenie plus premia uzależniona od wyników
• Wolne dochody podatkowe dla maksymalnie € 19,500 p / a
• Pakiet relokacji ( zakwaterowanie, dojazd, codzienne wydatki)
• Ubezpieczenie medyczne
• 21 dni płatnego urlopu rocznego

Wymagania

Obowiązki na stanowisku:
• Rozwijanie programów i narzędzi stosowanych w firmie oraz zapewnianie, że najnowsze aplikacje dla systemów związanych z handlem działają poprawnie
• Rekomendacja aktualizacji oprogramowania dla istniejących systemów
• Przegląd obecnych systemów i prezentowanie pomysłów na usprawnienia systemu, włączając propozycje finansowe
• Produkcja szczegółowych specyfikacji i wdrożenia kodów programu
• Testowanie produktu i naprawa wszelkich problemów przed wypuszczeniem produktu
• Korzystanie z wersjonowania systemów kontroli
• Pomoc w przygotowywaniu podręczników szkoleniowych dla użytkowników
• Zdecydowana większość prac wykonywana jest w Java 8. Używane są również: C++, C# i w niektórych projektach Python.
• Frameworki: po stronie serweru - JEE 7. Serwer aplikacji oparty jest na WildFly Application Server (JBoss). Czasami w niektórych projektach używany jest również Scala Play Framework.
Po stronie klienta – niektóre aplikacje JavaFX , a w przeglądarce HTML5, Angular, i Aurelia
• Bazy danych: mysql, mariadb, i Oracle. Wymagane umiejętności:
• Bardzo dobra znajomość języka Java
• Znajomość C / C ++, C # będzie plusem
• Znajomość baz danych, zarządzania wersjami systemów kontroli i technik testowania oprogramowania na praktycznie wszystkich poziomach: jednostki, integracji, systemów i akceptacji
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w Design Patterns
• Umiejętność samodzielnej pracy
• Umiejętność rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia

Wszystkich zainteresowanych kandydatów zapraszam do aplikacji przez portal bądź bezpośrednio na adres e-mail: s.nowaczyk[at]new-invest.pl