Programista Testów Automatycznych

AXA DIRECT SOLUTIONS

od 5 000 zł netto

Opis oferty

Zaprogramuj się na sukces w IT
i dołącz do nas jako

Wymagania

Twoje zadania:
< tworzenie frameworka wspomagającego testy automatyczne przy wykorzystaniu technologii .net />
< tworzenie testów automatycznych />
< projektowanie przypadków i scenariuszy testowych />
< definiowanie raportów błędów oraz ich analizę />
< codzienna współpraca z programistami i testerami manualnymi w ramach realizowanych międzynarodowych projektów /> Nasza oferta:
< możliwość wykorzystywania jęz. angielskiego w swojej pracy już od pierwszego dnia />
< możliwość dalszego rozwoju w obszarze automatyzacji testów poprzez udział w nowych projektach/>
< praca w kameralnym zespole w przyjaznej atmosferze />
< atrakcyjne wynagrodzenie (w tym umowa o pracę) i duży pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, Multisport, dodatkowe zajęcia z jęz. angielskiego, szkolenia, dodatkowy pakiet benefitów wspierający dzieci pracowników />
< czas spędzany nie tylko na rozwoju umiejętności technicznych, ale i przyjemnościach (pojedynki na Xbox, regularna gra w piłkę nożną lub tenisa, wspólne wyjścia integracyjne, itp). />
< elastyczne godziny pracy />

Nasze wymagania:

< bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na pracę w międzynarodowym zespole na co dzień />
< ok. 2 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania (w tym w automatyzacji testów) />
< umiejętność programowania w języku obiektowym (preferowany C#) />
< umiejętność tworzenia zapytań SQL/>
< mile widziana znajomość narzędzi do testowania np: Selenium />
< wyższe wykształcenie informatyczne (lub pokrewne) lub w trakcie studiów />
< inne: samodzielność i inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy w grupie, analityczne podejście oraz nastawienie na jakość i cel />

Pokaż nam co potrafisz i wyślij CV

na adres: [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie dla dzieci pracowników

O AXA DIRECT SOLUTIONS

Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby spółek AXA, działających w modelu Direct w branzy ubezpieczeniowej w Europie.
Zatrudniamy m.in. programistów .net i testerów automatycznych, którzy wspólnie pracują przy międzynarodowych projektach.