UX / UI Designer

Cybercom Poland
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 1997 Rok założenia firmy

  • http://www.cybercom.pl WWW

Inne

Opis oferty

Witam,

Reprezentuje firmę Cybercom Poland, która jest częścią szwedzkiej grupy IT specjalizującej się w rozwiązaniach internetowych, rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa, usług mobilnych i telekomunikacyjnych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego UX / UI Designera. Prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk z osobnym poziomem specyfikacji grup projektowych, dlatego zapraszam do kontaktu osoby z różnym poziomem doświadczenia. Realizujemy ciekawe projekty dla międzynarodowych klientów (głównie Skandynawia oraz Europa Zachodnia) wykorzystując nowoczesne technologie.

GŁÓWNE ZADANIA: • Projektowanie interakcji i architektury informacji stron internetowych oraz aplikacji mobilnych,
• Czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów,
• Testy użyteczności oraz analizy eksperckie.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o skandynawskiej kulturze pracy, gdzie mamy elastyczne godziny pracy, bogaty pakiet socjalny - prywatną opiekę medyczną, pakiet Benefit Multisport, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz dogodną formę współpracy (umowa o pracę, kontrakt), możliwość rozwoju zawodowego w tym techniczne szkolenia i certyfikaty, zajęcia z języka angielskiego, oraz czas na relaks :) (możliwość odpoczynku w game/chill-out room, spotkanie firmowe, wyjazdy integracyjne, „owocne poniedziałki")
Zapewniamy pracę w innowacyjnym środowisku młodych, dynamicznych ludzi, dla których programowanie jest pasją. W 2013 roku zostaliśmy laureatem konkursu na Najlepszego Pracodawcę 2013 :)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: [email protected]

Wymagania

JEŚLI POSIADASZ: • Wiedzę z zakresu accessibility i usability,
• Znajomość technik makietowania i prototypowania koncepcji projektowych,
• Świetne wyczucie współczesnych trendów i technik w designie,
• Umiejętność projektowania makiet (np. Axure, Balsamiq) i projektowania graficznego (np. Adobe Illustrator, Adobe Photoshop),
• Wyczucie estetyki i umiejętności łączenia wyglądu z funkcjonalnością,
• Minimum 1-2 lata komercyjnego doświadczenia

Metodologia pracy

O Cybercom Poland

Cybercom Poland istnieje na rynku polskim od 15 lat a wiedza i doświadczenie zebrane przez ten czas pomagają nam nieustannie podnosić jakość świadczonych usług, aby wyniki współpracy zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym oraz laureatem prestiżowego konkursu „Najlepszy Pracodawca 2012". Mamy świadomość, że naszym największym kapitałem są wyjątkowi ludzie zadowoleni ze swojej pracy. Cybercom zatrudnia wyjątkowe osoby o różnych umiejętnościach i kompetencjach. Bez względu na rolę w firmie cenimy pasję i chęć rozwoju. Wspólnie tworzymy naszą przestrzeń i czujemy się za nią współodpowiedzialni. Nasze wartości to: PASJA, ZAUFANIE, INNOWACYJNOŚĆ.