Software Tester

Human Work

8 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Narzędzia

Opis oferty

OBOWIĄZKI:
• Weryfikacja jakości oprogramowania (testy funkcjonalne oraz automatyczne)
• Opracowywanie planów, przypadków i scenariuszy testowych i ich wykonywanie
• Rozwijanie i tworzenie narzędzi do automatyzacji testów
• Tworzenie, konfiguracja oraz utrzymywanie środowisk testowych
• Analiza błędów oprogramowania i rekomendowanie na jej podstawie najlepszych rozwiązań funkcjonalnych
• Wspieranie developerów pracujących w zespole projektowym
• Dokumentowanie wyników testów

Wymagania

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
• Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania
• Doświadczenie w przygotowywaniu przypadków i scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów
• Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium)
• Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania testami oraz zgłaszania błędów
• Znajomości narzędzi do wersjonowania kodu
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole Dodatkowe atuty:
• Znajomość jednego z języków programowania

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Możliwość pracy w międzynarodowym zespole
• Pakiet socjalny ( karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, lekcje języka angielskiego, zajęcia sportowe)