iOS Developer

Human Work

8 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

OBOWIĄZKI: Tworzenie zaawansowanych aplikacji na platformę iOS
Projektowanie nowych rozwiązań i uczestnictwo w tworzeniu aplikacji dla iPhone/iPad
Wykorzystywanie najlepszych praktyk w zakresie inżynierii oprogramowania
Poszukiwanie nowych rozwiązań
Współpraca z managerami, programistami oraz testerami

Wymagania

WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe techniczne
Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji na platformę iOS
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla iPhone / iPad
Doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych aplikacji w Objective-C
Doświadczenie w programowaniu w języku C++
Biegła znajomość OOA, OOD oraz wzorców projektowych
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty

Znajomość metodyki Scrum (lub innych w Agile)
Znajomość innych platform mobilnych – Android, Windows Phone
Znajomość Core Bluetooth iOS

OFERUJEMY:

Atrakcyjne warunki finansowe
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, lekcje języka angielskiego, zajęcia sportowe)
Możliwość pracy na podstawie umowy o pracę/ B2B