Programista Java

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Opis oferty

Opis stanowiska:
• rozwijanie oprogramowania w języku Java
• uczestniczenie w pracach projektowych
• tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne, lub studenci ostatnich lat studiów
• bardzo dobra znajomość Java
• doświadczenie w pracy z Apache Tomcat
• znajomość języka SQL
• znajomość zasad programowania obiektowego
• dobra znajomość zasad testowania oprogramowania
• znajomość narzędzi deweloperskich Eclipse, Maven
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja pracy
Dodatkowe atuty kandydata:
• znajomość systemów kontroli wersji (SVN)
• znajomość Eclipse RCP, SWT, Spring Web Services, XMPP
• umiejętność zarządzania bazą danych MySQL
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu klient-serwer
• umiejętność programowania w PHP/JS
• znajomość zagadnień z obszaru GIS
Oferujemy:
• udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• szerokie możliwości rozwoju i doskonalenia w przyjaznym środowisku
• stabilne warunki zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie odzwierciedlające wyniki pracy

Metodologia pracy

O Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Polska firma, działająca z powodzeniem od ponad dwudziestu lat w branży nowych technologii, producent satelitarnych systemów monitorowania i lokalizacji pojazdów do zastosowań cywilnych i wojskowych, integrator innowacyjnych systemów bezpieczeństwa.