.NET Developer

Human Work

8 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework

OBOWIĄZKI: Projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET
Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji
Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
Ścisła współpraca z zespołem projektowym

Wymagania

WYMAGANIA: Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku C#
Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Informatyka, Ekonomia, Finanse, Matematyka)
Dobra znajomość platformy .NET 3.5 i wyższych
Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

Znajomość HTML/CSS i JavaScript
Dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowane MS SQL Server)
Dobra znajomość ASP.NET i ASP.NET MVC (wersja 4 i wyższe)

OFERUJEMY:

Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, lekcje języka angielskiego, zajęcia sportowe)