Architekt

Connectis

od 9 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia

Lubisz pracować z najnowszymi technologiami? Stawiasz na swój rozwój i lubisz pracować w zgranych zespołach? Chcesz tworzyć nowe i innowacyjne rozwiązania dla globalnego lidera rozwiązań telekomunikacyjnych?
Ta oferta jest stworzona specjalnie dla Ciebie!

Architekt
Opis stanowiska:
Realny wpływ na rzeczywistość projektową i architekturę tworzonego oprogramowania
Praca przy projekcie od podstaw budowania architektury rozwiązań z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii
Praca w międzynarodowym środowisku o skandynawskiej kulturze pracy - SCRUM na pełnym wypasie!

Oferujemy:
Niepowtarzalną okazję wyjazdu w ramach projektu na 6 tygodni do jednego z krajów Skandynawskich – finansujemy Twój cały wyjazd!
Indywidualny budżet szkoleniowy w wysokości do 5000 zł
Lubisz gadżety i nowinki IT? Smartfon z najnowszych kolekcji może być Twój
Pracę w metodyce SCRUM prowadzonej na światowym poziomie

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku architekta
- Znajomośc programowania w języku C
- Doświadczenie w pracy z systemem Linux
- Bardzo dobry poziom języka angielskiego
- Mile widziane: doświadczenie w branży telco