PRACA ZDALNA - Java Developer

ITFS sp. z o.o.

3 500 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.itfs.pl WWW

Język programowania
Inne

Opis oferty

Witam, Adres firmy: www.itfs.pl

Szukamy Programisty Java. Praca zdalna.
Poniżej szczegóły dotyczące stanowiska.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt bezpośredni lub przesłanie CV: [email protected] lub 516 023 590

Opis stanowiska:

Kandydat zatrudniony na stanowisku będzie brał udział w projekcie rozwoju systemu centralnego nowatorskiego oprogramowania dla biznesu. Do aplikowania zachęcamy także studentów ostatnich lat studiów. Oferta stanowi doskonałą okazję na zdobycie doświadczenia w projekcie informatycznym o dużym zasięgu.
Idealny kandydat posiada min. 6 msc doświadczenia komercyjnego w Javie, dysponuje wiedzą informatyczną na poziomie studiów informatycznych (zagadnienia z różnych obszarów) oraz posiada zdolność logicznego myślenia.

Podstawowe informacje:

- Tryb pracy: Praca zdalna, cały etat
- Termin rozpoczęcia: ASAP („od zaraz")
- Przedział wynagrodzenia: 3.500 - 5.000 zł/ msc netto + VAT
- Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie (do indywidualnego ustalenia)
- Wymiar pracy: wymagana dostępność w godzinach pracy biurowej (do ustalenia)

Zakres zadań na stanowisku:

- tworzenie i testowanie aplikacji w języku JAVA,
- wytwarzanie rozwiązań dla serwera logiki biznesowej,
- realizacja projektu w oparciu o metodykę SCRUM,
- dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac.

Wymagania stawiane przed kandydatem:

- wyższe wykształcenie lub studenci IV i V roku (preferowane kierunki techniczne),
- praktyczna znajomość języka programowania JAVA,
- doświadczenie w zakresie programowania obiektowego,
- znajomość algorytmów i wzorców projektowych
- znajomość zagadnień związanych z bazami danych oraz zagadnień sieciowych (TCP/IP) ,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- dobra organizacja pracy zdalnej,

Metodologia pracy

O ITFS sp. z o.o.

Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.