Programista.Net

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Miejsce pracy: Częstochowa Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
•Tworzenie i rozwój oprogramowania w środowisku Visual Studio .NET
•Analiza funkcjonowania oraz poprawę błędów w istniejącym już oprogramowaniu
•Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego oprogramowania
•Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej tworzonego oraz rozwijanego oprogramowania
•Przeglądanie i weryfikacja kodu pozostałych członków zespołu

Wymagania:
•Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
•Minimum 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•Wykształcenie wyższe informatyczne
•Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną
•Doświadczenie w programowaniu obiektowym (OOP)
•Bardzo dobra znajomość C#/.NET
•Znajomość środowiska Visual Studio 2015 lub 2012/2013
•Umiejętność diagnozowania i rozwiązywaniu problemów pod presją czasu
•Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane
•Znajomość technologii Microsoft Azure
•Znajomość ASP.NET 5.0, ASP.NET MVC, jQuery
•Znajomość T-SQL, SQL Server 2012/2014
•Znajomość WCF, WF, BizTalk Server
•Znajomość zagadnień wielowątkowości
•Znajomość Linq, Reactive Extensions
•Znajomość TFS
•Znajomość Unity/DI, unit testy

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach
•Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
•Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
•Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres [email protected] w tytule wpisując "Programista.NET".