Senior Java Developer [backend] Java 8, Spring Boot, Docker

j-labs software specialist Sp. z o.o.

11 000 - 14 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.j-labs.pl WWW

Baza danych
Framework
Dev/Ops

Do naszego zespołu j-labs poszukujemy Senior Java Developera, który będzie odpowiedzialny za rozwój warstwy backendowej w obszarze finansów i logistyki.

Charakterystyka projektu: • Praca nad rozwojem produktu w kilkuosobowych zespołach skupiających się na poszczególnych funkcjonalnościach systemu.
• Praca w trybie Continuous Integration, Continuous Delivery.
• Nacisk na automatyzację testowania. Wykorzystanie metodyk TDD, BDD.
Opracowywanie architektury rozwiązania w ramach rozwoju produktu (realny wpływ na podejmowane decyzje)

Technologie wykorzystywane w projekcie: Java 8, Spring, Spring Boot, Spring Batch, Hibernate, Oracle SQL, Mongo DB, Docker, Apache Mesos, Cucumber (BDD), GIT, Jira.

Widełki przy B2B 80 - 110 PLN/ h netto + Vat

Wymagania

Obowiązki:

• Rozwój funkcjonalności backendowych.
• Uczestnictwo w kreowaniu rozwiązań i i rozwoju architektury technicznej systemu. Praca z mocnym wykorzystaniem metodyk Agile.
• Praca w międzynarodowym, doświadczonym zespole.
• Możliwość delegacji zagranicznych.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • budżet szkoleniowy w wysokości 3000 PLN

O j-labs software specialist Sp. z o.o.

j-labs: więcej możliwości

Co nas wyróżnia?
  • w j-labs dajemy Ci realne narzędzie rozwoju – dedykowany budżet szkoleniowy w wysokości 3000 PLN – sam zdecydujesz na jakie szkolenia, książki, konferencje i certyfikacje chcesz go wydać,
  • w j-labs dopasujemy Ci projekt zgodnie z Twoim doświadczeniem i oczekiwaniami,
  • w ramach j-labs możesz zmieniać projekty,
  • w j-labs wierzymy w ludzi, szanujemy naszych Pracowników i traktujemy ich po partnersku,
  • proponujemy również współpracę B2B.