Programista Perl

NBC sp. z o. o.
Język programowania
Baza danych
Narzędzia

NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 150 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dot. poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT.
Dla naszego klienta w Szczecinie poszukujemy osoby na stanowisko: Programista Perl
Nr Ref. PP/SZCZ/1407/MM
Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania

Opis stanowiska :
• Implementacja funkcji systemu zgodnie ze specyfikacją
• Udział w planowaniu prac projektowych w zakresie wytwarzania oprogramowania
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej
• Przygotowanie i przeprowadzenie testów jednostkowych
• Rozwój kompetencji własnych i osób w zespole w zakresie programowania

Wymagania:
• Umiejętność programowania obiektowego i proceduralnego
• Dobra znajomość wzorców projektowych
• Dobra znajomość biblioteki standardowej Perl
• Umiejętność korzystania z narzędzi typu Profiler, Debuger
• Dobra znajomość SQL (najlepiej MySQL)
• Umiejętność optymalizacji zapytań SQL
• Znajomość systemu kontroli wersji (GIT)
• Dobra znajomość protokołu http
• Dobra znajomość innego języka programowania (np. Python, PHP) będzie dodatkowym atutem

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O NBC sp. z o. o.

IT Outsourcing
NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dot. poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT.