KONSULTANT MS DYNAMICS AX

PGB HR

35 000 - 40 000 € netto / rocznie

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Konsultant MS Dynamics AX Sektor: Oprogramowanie komputerowe

O firmie:
Nasz klient to międzynarodowy dostawca rozwiązań z braży biznesowej i IT. Zajmuje się głównie rozwijaniem systemów klasy ERP i CRM, branżą eCommerce i integracją IT.

Produkty:
Niektóre spośród produktów: eCommerce, Magneto Gold Partner, Systemy ERP , Magneto, Custom Development, Microsoft Dynamics and IT Support.

Oferujemy:
wynagrodzenie roczne €35.000- €40.000 brutto
wewnętrzne I zewnętzne szkolenia
rozwój w ramach struktur firmy

Benefity:
pakiet relokacyjny
ubezpieczenie zdrowotne
dla kandydatów spoza Uni Europejskiej finansowanie wizy

Wymagania

Opis stanowiska:
współpraca z team liderami I architektem technicznym
dostarczenie klientowi informacji o produkcie
konsultacje I komunikacja z klientem poprzez rozwój produktu na każdym etapie rozwoju
pomoc prze zarządzaniu projektem
testowanie dopasowania produktu do potrzeb klienta
testowanie migracji danych
koordynowanie realizacji nowych rozwiązań
wsparcie produktu
ok 25% czasu pracy poza biurem- podróże do klientów

Wymagania:
znajomość branży analizy biznasowej lub konsultingu
ukończone studia wyższe, preferowane kierunki powiązane z biznesem i IT
dobra znajomość powiązanych produktów, takich jak: AX, ERP, NAV lub SAP
znajomość modułów (ERP), głównie: finance, magazynowanie, logistyka
silne zdolności analityczne, umiejętność prezentacji oraz obsługa klienta
dobra znajomość języka angielskiego