SENIOR BACK END DEVELOPER

PGB HR

35 000 - 45 000 € netto / rocznie

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Senior Back End Developer Sektor: iGaming

O firmie:
Nasz klient jest światowym liderem w branży bukmacherskiej. Specjalizuje się w wyścigach konnych. Celem firmy jest zapewnienie jak najlepszej i kompleksowej usługi zakładów bukmacherskich dostępnych online. Funkcjonuje w ponad 40 krajach. Klienci mają dostęp do zakładów na ponad 250 000 wyścigów rocznie oraz streamów setek wyścigów rocznie. Firma zatrudnia obecnie 55 pracowników i poszukuje kandydatów, którzy zasililiby dział techniczny.

wynagrodzenie roczne €35.000- €45.000 brutto – zależne od doświadczenia

Wymagania

Obowiązki Senior Back End Developera:
zarządzanie back-endem
wymiana informacji między serwerem, a użytkownikami poprzez rozwój własnej architektury REST API
integracja platform poprzez API
rozwijanie logiki po stronie serwera i tworzenie głównych baz danych,
zwiększenie reaktywności poprzez rozwiązanie problemów z wydajnością
optymizacja aplikacji i skalowanie
integracja z rozwiązaniami przechowującymi dane poprzez użycie MySQL Wymagania:
PHP (5/6)
Frameworki PHP : Laravel, Symfony,
rozumienie zasad projektowania
tworzenie schematów baz danych i wsparcie operacji biznesowych
doświadczenie w instrukcji SQL
podstawowe rozumienie technologii frontendowych takich jak: JavaScript, HTML5 i CSS
komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie